ایران با انجام یکباره غنی‌سازی اورانیوم ۲۰ درصد به اروپایی‌ها تلنگر بزند

به گزارش افکارنیوز،  حسینعلی حاجی دلیگانی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برخی از دولتمردان اذعان می‌کنند که اگر لوایح سی اف تی و پالرمو به تصویب نرسند اقتصاد کشوربه بن بست می‌خورد، گفت: همان حرف‌هایی را که راجع به برجام و بقیه موارد اینچنینی به زبان می‌آوردند، همین صحبت‌ها را هم در رابطه با عدم تصویب لوایح اف ای تی اف می‌کنند.

اخبار سیاسی-وی در ادامه افزود: طرح این موضوعات هم شبیه به بقیه مسائلی است که مطرح می‌کردند، عده‌ای که در کشور مسئولیت‌های اجرایی هم دارند دنبال این هستند که کشور را به سمت تعهداتی نظیر همان معاهده برجامی که انجام داده‌اند ببرند که در آینده هم جبران ناپذیرند.

دستاوردهای برجام بیان شود

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: دولتمردان چقدر در تجلیل از برجام گفتند و دفاع کردند، اما چرا الان معاون سیاسی وزیر امور خارجه می‌گوید هیچ دستاوردی از برجام نداشتیم؟ همین یک موضوع را پاسخ دهند و اگر سودی هم داشته را بیایند و بیان کنند.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس دهم به روند کاهش تعهدات هسته‌ای اشاره و تاکید کرد:  قطعا اف ای تی اف هم مشابه برجام خواهد بود یکسری عقودی را به پای خود می بندیم و یک مرتبه با سرعت مافوق صوت می‌پذیریم اما بعد از بی وفایی طرف‌های مقابل به این معاهدات با روند کاهشی به عقب برگردیم مثل کاهش تعداتی که انجام شد و این کاهش تعهدات هم خیلی سانت به سانت است.

;
دیدگاه خود را ارسال کنید


دیدگاه